KONST / Litografier / Färglitografi 15448007
nr 1544 8007
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Body Shapes". Signerad, numrerad 54/100. Litografi. Färglitografi, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00
100 kr
150 kr